Ticari Klimalar

Yeni klimamızın önemli özelliklerinden bazıları şunlardır. Panasonic son derece verimli Ticari klimalardan oluşan etkileyici bir ürün gamı geliştirmiştir. Bu ürün yelpazesi çevreyi korumaya bağlılığımızı desteklemektedir. İnvertörlü kompresörlerimiz performansı optimizasyonu sağlayarak enerji maliyetlerini azaltır.

PACi Standart

Sınırlı bir bütçeyle kaliteyi talep eden projeler için mükemmeldir. Kompakt boyutu ve hafifliği, sınırlı alana sahip kurulumlar için idealdir.

PACi Elite

Enerji tasarrufu konsepti ve yüksek COP değeri, endüstride en üst düzey bir sınıftır. CO2 emisyonunu azaltır ve işletme maliyetlerini düşürür.

KATALOG İNDİR

Ticari avantajlar

Büyük tasarruflar ve artan refah

Panasonic son derece verimli Ticari Klimalardan oluşan etkileyici bir ürün gamı geliştirmiştir. Inverterlü kompresörlerimiz performansı optimizasyonu sağlayarak enerji maliyetlerini azaltır.

Ticari, ofis veya konut için geniş ürün gamı

Daha küçük olan 1x1'den daha komple 4x1 çözümlere kadar, ihtiyacınızın ne olduğu önemli değildir. Panasonic en iyi klimayı kullanmanız için en iyi çözümü sunar.

Yüksek bağlanabilirlik

Yeni kontrol sistemleri tüm tesislerinizin tüm kontrolünü elinizde bulundurmanızı sağlar. Farklı konumlardaki tüm üniteleriniz ilgili gerçek zamanlı güncellemeleri alır, böylece arızalar azalır ve maliyetler optimize edilir.